КУЈНА ХЕРОЈ 7 Парчиња Херметички Храна Садовите за Складирање за Храна | BPA Free Житни & Сува Храна за Складирање Контејнерите со Капаци | Житни Садовите за Складирање ?
Свеж

КУЈНА ХЕРОЈ 7 Парчиња Херметички Храна Садовите за Складирање за Храна | BPA Free Житни & Сува Храна за Складирање

DEN 887.76

Достапно е за нарачката

7 qt2 x Средни Контејнери 1. ✔ [ХЕРМЕТИЧКИ ЗАПЕЧАТУВАЊЕ] Житни Садовите за Складирање Херметички функција држи херметички заклучување резултира во херметички печат да се осигура дека нема воздухот или водата може да влезе, одржување на вашиот омилен супер ужинка свежи Јасно контејнери да ги направи лесно да се чисти и тие доаѓаат подготвени за употреба.5 qt) кои се специјално дизајнирани за да се минимизира просторот, се пластовидно, и лесно ќе се вклопат во вашиот фрижидер, замрзнувач или провизии и ви помага да се задржи вашата кујна организирани. ✔ [УЛТРА ИЗДРЖЛИВОСТ] Мала Храна Садовите за Складирање може да се користи на собна температура, ладилник, microwaved (помалку од 212 F), во замрзнувач.7 qt; & 2 Мини Контејнери 0.7 qt; 2 Средни Контејнери 1.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.