LOSTAR Пред Лево Возачот Страна Моќ Прозорец Регулаторот + Мотор За 2003-2010 Kenworth T2000 & 2006-2009 Peterbilt 386 & 2006-2010 Peterbilt 387 741-5405 R216013
Свеж

LOSTAR Пред Лево Возачот Страна Моќ Прозорец Регулаторот + Мотор За 2003-2010 Kenworth T2000 & 2006-2009 Peterbilt

DEN 2293.92

Достапно е за нарачката

✅Врвен Квалитет, Директно Одговара, 1-3 Дена За Испорака. ✅Компатибилност : 2003 Kenworth T2000 10.8 L 10834 CC 661 Cu.Во.l6 ДИЗЕЛ Turbocharged; Видете подолу за целосна возило листа. ✅Подобрување На Перформансите.Лесна Инсталација.Висока Сигурност. ✅Замена ОЕМ ( Original Equipment Дел) Број : 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 386 387 T2000 Kenworth, Peterbilt 741-5405 R216013 Прозорец Регулаторот Пред Лево, Возачот Страна. ✅1 Година Неограничен-километражата Гаранција за Квалитет. 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 386 387 T2000 Kenworth, Peterbilt 741-5405 R216013 Прозорец Регулаторот Пред Лево, Возачот Страна. 2003 Kenworth T2000 10.8 L 10834 CC 661 Cu.Во.l6 ДИЗЕЛ Turbocharged. 2005 Kenworth T2000 11.1 L 677 Cu.Во. 6 ДИЗЕЛ. 2005 година 2006 година 2007 година 2008 година 2009 година Kenworth T2000 12.5 L 763 Cu.Во. 6 ДИЗЕЛ. 2003 Kenworth T2000 12.7 L 12686 CC 774 Cu.Во.l6 ДИЗЕЛ Турбо/Aftercooled. 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 Kenworth T2000 14.9 L 912 Cu.Во.l6 ДИЗЕЛ Turbocharged. 2008 2009 Peterbilt 386 10.8 L 10834 CC 661 Cu.Во.l6 ДИЗЕЛ Turbocharged. 2006 2007 2008 2009 Peterbilt 386 12.5 L 763 Cu.Во. 6 ДИЗЕЛ. 2007 2008 2009 Peterbilt 386 14.9 L 912 Cu.Во.l6 ДИЗЕЛ Turbocharged. 2006 2007 2008 2009 2010 Peterbilt 387 12.5 L 763 Cu.Во. 6 ДИЗЕЛ. 2006 2007 2008 2009 2010 Peterbilt 387 14.6 L 14636 CC 893 Cu.Во.l6 ДИЗЕЛ Turbocharged. 2006 2007 2008 2009 2010 Peterbilt 387 14.6 L 14640 CC 893 Cu.Во.l6 ДИЗЕЛ Turbocharged. 2006 2007 2008 2009 2010 Peterbilt 387 14.9 L 912 Cu.Во.l6 ДИЗЕЛ Turbocharged. 2006 2007 2008 2009 2010 Peterbilt 387 15.8 L 15830 CC 966 Cu.Во.l6 ДИЗЕЛ Turbocharged. 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 Kenworth T2000. 2006 2007 2008 2009 Peterbilt 386. 2006 2007 2008 2009 2010 Peterbilt 387. 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 Kenworth T2000. 2006 2007 2008 2009 Peterbilt 386. 2006 2007 2008 2009 2010 Peterbilt 387.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.