Девет Запад женска Нараквица Види
Свеж

Девет Запад женска Нараквица Види

DEN 882.00

Достапно е за нарачката

Злато-тон види кој круг sunray бирате со преголеми арапски и се држи час маркери. 39 millimeter случај со минерални dial прозорец.Јапонски кварц движење, со аналогни екранот.Пет-линк хривнија кој поклопецот над затворач со двојно притисни го копчето за безбедност.Не се отпорни на вода.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.