Lanyards за Проект Значки & Вакцина за Држачот на 3 Pack - 70 см Црна, Стигнале, Еднократно, Водоотпорен Долго Ролна со Транспарентни Вертикална ПВЦ Картичка Торбичка
Свеж

Lanyards за Проект Значки & Вакцина за Држачот на 3 Pack - 70 см Црна, Стигнале, Еднократно, Водоотпорен Долго

DEN 239.76

Достапно е за нарачката

【 Еј, Каде е Вашата ID 】 : Добиете на вашиот Id потврдена, без отстранување на lanyard од твојот врат; нашите lanyard со id носителот има 70 cm долги ролна што го прави полесен и посигурен за персонал за да ги добијат нивните ID потврдена веднаш. 【 Сите во Едно Решение 】 : Екстра дебелина и високо-квалитетни resealable патент на стигнале lanyards за проект значки го прави возможно да се складираат повеќе од еден картички во исто време додека обезбедување од нив, прашина и дожд. 【 Мазни Рабови 】 : Додека другите id lanyard значка носителите на мало и имаат остри рабови кои прават да се чувствувате непријатно; наше е направена со високо-квалитетни ПВЦ и има свиткани рабови за да се обезбеди комплетна вредност за пари. 【 Носат Насекаде】 : Нашата id значка lanyard е совршен за статистика, настани, училишта/колеџи, и носејќи го повлечете картички, кредити, картички, возачка дозвола, клуч картички, и многу повеќе. 【 Вашата Мрежа е вашиот Нето Вредност 】 : Спаси од непријатен разговор додека да влезат во соба полна со непознати луѓе; на нашата Id значка за носител со lanyard е инстант мраз-прекинувач за присутните да го знаеме вашето име и од каде што припаѓаат.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.