Велосипед Огледало, Велосипед Огледало HD за Handlebar Rearview Огледало Rotatable Широк Агол Патот Велосипед Огледало за Планински Патот Велосипед
Свеж

Велосипед Огледало, Велосипед Огледало HD за Handlebar Rearview Огледало Rotatable Широк Агол Патот Велосипед

DEN 286.80

Достапно е за нарачката

Со други зборови, оваа мала работа може да се намали ризикот од сообраќајни несреќи и да се спречи вас од се повредени. [ HD ШИРОК АГОЛ ЛЕЌА ] Усвојува широк агол акрилик конвексни леќа за да ви овозможи со појасна и пошироко поле на гледање и да се подобри безбедноста.Bendable пол дизајн може да се прилагоди на било саканиот агол додека не отскокнување дури и да јава на пад.Со овој ретровизорот можете лесно може да се види на патот состојба зад вас и не мора да се погледне назад повеќе. [ 100% Услуги на Клиентите се Задоволни ] Ние секогаш сме посветени на обезбедување на квалитет на производи и услуги.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.