Велосипедизам Ретровизорот, Rotatable Прилагодливи Планина Патот Велосипед Возење Велосипед Зглоб Бенд На Ретровизорот, Безбедно Rearview Огледало
Свеж

Велосипедизам Ретровизорот, Rotatable Прилагодливи Планина Патот Велосипед Возење Велосипед Зглоб Бенд На Ретровизорот,

DEN 431.76

Достапно е за нарачката

✅УДОБНО - Направени со висок квалитет дише решетката ткаенина/еластична бенд материјал кој е многу удобно.Компактен и удобен за носење. ✅Големина на : 2.64*2.56*0.8 во ( 6.7*6.5*2cm).Огледало големина : 5cm.Врвка за околу рака должина:39.5 cm. ✅МУЛТИ ФУНКЦИОНАЛНИ - На wristband огледало со може да се користи од страна на велосипедисти и motorcyclists ,кој ќе ви даде широко поле на задните визија.На рака, исто така може да се прилагоди слободно да се вклопи во вашиот зглоб. ✅БЕЗБЕДНОСТ - Вашиот безбедноста е од суштинско значење за нашата зафатен патишта, ова огледало е од суштинско значење додаток треба, тоа може да се прилагоди за да suite аголот што го бараат. ✅ЗАБЕЛЕШКА - Со цел да се спречи огледало од расклатување и испаѓање, ние надградува процесот да се направи огледало поцврста, па тоа треба повеќе сила кога ротира.Некои клиенти извештај дека тоа е тешко за да ги ротира,ние ви препорачуваме да ја ротирате тоа уште неколку пати пред да ја користите за да остварите тоа отворени, но, ова не е квалитет на прашања, ве молиме да се свесни пред да купите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.