Прилагодливи Велосипед Огледало, Велосипед Огледала Handlebar Rearview Огледало За Планински Патот Велосипед(2 парчиња)
Свеж

Прилагодливи Велосипед Огледало, Велосипед Огледала Handlebar Rearview Огледало За Планински Патот Велосипед(2

DEN 383.76

Достапно е за нарачката

Висок Квалитет : Овој велосипед огледало карактеристики Акрилик Искривено Огледало со широко поле на гледање за било агол на гледање.Shockproof и анти-падот; времето отпорни; подолг сервисен живот и лесно да се чисти。.Прилагодливи Поддршка :Алуминиум пол + ABS школка,се Прилагоди на агол сакате, и тоа нема да биде лесно да се деформирани,може да свиткана слободно да ви помогне да се види секој насока на вашиот назад。.Лесен за инсталација : Опремени со потребните шрафовите и не се лизга дихтунзи за да се прилагоди на заптивка според големината на handlebar.Инсталацијата е завршена без никакви алатки.Мулти-Цел : погоден за handlebar дијаметар 22mm-38mm.Универзал за Патот Планински Велосипед Велосипед Електричен Велосипед со Мотор.Овој велосипед го отсликува Погоден за патот велосипеди, планински велосипеди, градски велосипеди, и ВАШИОТ ВЕЛОСИПЕД!Ако имате било каков проблем на нашите производи,ве Молиме контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме да ви послужи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.