Britek#4214A Фото Студио Крстот Бар за Позадина Поддршка 4214A
Свеж

Britek4214A Фото Студио Крстот Бар за Позадина Поддршка 4214A

DEN 719.76

Достапно е за нарачката

Нашите crossbars не како нешто друго да се види на пазарот.Овој вон-отсјај crossbar доаѓа со двојна компатибилен вметнување поени, што ќе ви овозможи да се качи на крстот, бар на редовни светлина стои или позадина поддршка од трибините.На crossbars доаѓаат во два дела и секој е telescoping, а должината на тоа е 12 метри, совршено да се вклопи во позадина речиси било која големина.На crossbars се опремени со стандард страна-safety caps, избегнување на можните безбедносни опасности.На 4215 Тројно Планината, кои помагаат да се прошири вашата позадина да тројна позадина за поддршка на системот.Нашите crossbars не како нешто друго да се види на пазарот.Овој вон-отсјај crossbar доаѓа со двојна компатибилен вметнување поени, што ќе ви овозможи да се качи на крстот, бар на редовни светлина стои или позадина поддршка од трибините.На crossbars доаѓаат во два дела и секој е telescoping, а должината на тоа е 12 метри, совршено да се вклопи во позадина речиси било која големина.Други производители не можат да имаат безбедност капи за да се спречи барови од лизгање надвор, но нашите crossbars се опремени со стандард страна-safety caps, избегнување на можните безбедносни опасности.Ако сакате да го прошират позадина да тројна позадина за поддршка на системот, може да се разгледа нашата 4215 Тројно Планината која ви помага да ги конвертирате вашите редовни светлина стои на позадина системи за поддршка со неколку чекори и ќе треба да имаат систем за поддршка подготвен за само неколку минути.Пакет Содржина : . 1 x Britek#4214 A Фото Студио Крстот Бар за Позадина Поддршка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.