50 Пурпурна Датотека Папки со сврзувачки елементи, 1/3 се Намали Засилен Табот, Трајни 2 Prong Fastener Датотека Папка, со цел да се Организира Стандард Медицински Досиеја, З?
Свеж

50 Пурпурна Датотека Папки со сврзувачки елементи, 1/3 се Намали Засилен Табот, Трајни 2 Prong Fastener Датотека

DEN 2352.00

Достапно е за нарачката

Постојано ги користат нашите пурпурна правни големина тешки fastener папка за вашиот медицински топ листите и канцеларијата на датотеките без да се грижите за кршење на prongs или доаѓаат одвоен од папката.Одржува квалитетот во текот користите за години со нашите трајни хартија, папки датотека со сврзувачки елементи и џебови направени од издржлив 11 PT пурпурна хартија акции и засилен 1/3 намали врвот јазичиња во 3 избрани позиции.Совршено се вклопуваат за вашиот стандарден писмо, големина клиентот датотеки, медицински пациентот датотеки, или канцеларија датотеки.Лесно оџакот повеќе папки датотека на врвот со нашите низок профил prong сврзувачки елементи.Папки ќе не фати еден на друг со овој fastener дизајн.Совршен за користење во боја-кодирани датотечниот систем во вашата училница, адвокатска канцеларија, или канцеларија со нашите пурпурна хартија акции.Издржливи Fastener Папки Датотека наменета за повторна употреба во вашите канцеларии Ние разбираме во канцеларија на животната средина треба трајни фолдери кои може да стојат земе злоупотреба на години на користење во зафатен канцеларија, на тој начин ние дизајниран папки за да се справи со вашата канцеларија на животната средина Нашите Fastener датотека папки произведени со нашиот дебел 11 PT пурпурна хартија акции и издржливи 2 prong fastener дизајн Нашата метал сврзувачки елементи се durably направени и засилен со што се овозможува за повторна употреба во тешка канцеларија средини Нашите датотека папки се направени од дебел 11 PT пурпурна хартија акции со засилен врвот јазичиња, па тие може да се земе на дневни злоупотреба на солиден канцеларија на животната средина 100% Пари Гаранција за враќање Ние стоиме зад нашите производи целосно.Ние разбираме дека понекогаш купување на физички производи може да биде тешко ако не може физички да се види она што се купување; но сепак, ако нашиот производ не е точно она што го барате за, или не ги исполни вашите очекувања, а потоа го испрати назад во секое време за 100% наплата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.