Лево Раце Отпечатоци Од Прсти Помлад Голф Клуб (Повеќе Големини)
Свеж

Лево Раце Отпечатоци Од Прсти Помлад Голф Клуб (Повеќе Големини)

DEN 1078.80

Достапно е за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Совршен Првиот Клуб за Лево Раце Деца со три големини на располагање.Патентирана Отпечатоци од прсти Голф Контрола обезбедува лесно да се следат водич за соодветна контрола.Светлината Периметар Пондерирана Дизајн со Композитни Вратило. 25", 27.5", или 30" долго Pitching Оптоварување со 46 степен мансарда.Лево Раце Отпечатоци од прсти Помлад Голф Клубови се совршен првиот клуб да се воведе лево раце на децата на голф, со три големини на располагање врз основа на висината на вашите омилени помлад играч на голф.Оваа pitching оптоварување на трудот е изгледаат и се чувствуваат на професионална квалитет на возрасни клуб, но со светлина периметар пондерирана дизајн да им помогне на новите голфери се направи во согласност контакт, подигнете на топче за голф, и брзо да се развие љубов за голф.Патентираната Отпечатоци од прсти Голф Контрола обезбедува интуитивна лесно да се следат водич за правилно голф зафат без обемна моделирани обука зафат.Ова ќе им овозможи на неспокојот транзиција кон нивниот прв сет на голф клубови.Ние препорачуваме земање на Отпечатоци од прсти Помлад Голф Клуб на опсег или вашиот омилен голф, за еден круг со Мама и Тато.Ние сме убедени дека откако на вашиот омилен помлад играч на голф дипломирани студенти на нивниот прв целосен сет на клубови тие ќе сакаат да ги задржат своите сигурен Отпечатоци од прсти Pitching на Трудот во својата Торба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.