Хируршки Нерѓосувачки Челик Лажица - 5 Инчи Долго Силна Хируршки Нерѓосувачки Челик Лажица – Билатерален Рачка За Соодветна Контрола – Лажици Прав
Свеж

Хируршки Нерѓосувачки Челик Лажица - 5 Инчи Долго Силна Хируршки Нерѓосувачки Челик Лажица – Билатерален Рачка

DEN 238.80

Достапно е за нарачката

Неговата светла нерѓосувачки челик површина обезбедува модерен и класичен изглед.Со лажица е вовлечен површината обезбедува доволно волумен да се одржи на прав без одлевање, обезбедување на чисти и уредни употреба.На чисто сребро изглед одговара на вашата décor и стил совршено без судир, што го прави атрактивен за сите.Добиете твое денес и додадете елеганција на вашиот мерење практики.Поради таа причина, ние ви нудиме најдобар производ во мали дози мерење преку нашите нерѓосувачки челик лажица.Можете да ја користите оваа нерѓосувачки челик лажица за прав да се мери на различни видови на производи, како што се snuff, хемикалии, сол и други зачини.Овој производ се состои од долг, сигурен и цврст челик метал кој го олеснува мерење на големи и мали дози на висока енергија snuff, зачини, како и сол, меѓу другите видови на прав.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.