Prepworks Мултифункционален Тесто Притиснете, Сет од 3
Свеж

Prepworks Мултифункционален Тесто Притиснете, Сет од 3

DEN 175.44

Достапно е за нарачката

Тестото Притиснете : Оваа машина за миење садови безбедно тесто притиснете собата е совршен за правење рака пити, кнедли, равиоли, полнети тестенини, calzones и повеќе; Едноставно се намали, капакот и Притиснете; Тие мерка 4, 5 и 6 инчи во дијаметар.Мултифункционален Дизајн : декоративен crimped работ дизајн помага печат вашиот омилен пломби внатре и изгледа одлично за презентација; Грб карактеристики круг за сечење од тестото за да се совршена големина.Храна Првично Направени Лесно : Ние нудиме кујна додатоци кои го прават подготовка на храна и за побрзо, полесно и повеќе пријатно, од овошје и veggie choppers да мерење лажици и чаши и расклопна складирање чаши.Стилски Дизајн и Цврсти Функционалност : Нашата филозофија е едноставна—понуда стилски дизајн со не-глупости функционалност; Ние се разбере кујна е срцето на домот, каде семејството и пријателите се поврзете.Кујна Essentials : Ние се пофали над 40 години на иновациите кујна производи и housewares со уникатни уреди и алатки за подготовка на храна и плус смислено дизајниран храна садовите за складирање; За повеќе посетете Прогресивна Меѓународна Продавница.Стил : Тесто Притиснете го создаваме кујна складирање решенија и готвење tools да се придонесе кон поздрав начин на живот, а истовремено обезбедувајќи оние решенија се буџет пријателски.Уживаат во готвење од нула со производи кои се поттикне користењето на свежи состојки, обидувајќи се нови рецепти и забавни пријатели и семејството.Прогресивна Меѓународна може да се пофали со над 40 години од смислено иновациите кујна производи од суштинско значење за секојдневниот се готви.Она што започна како мала семејна на housewares производи прерасна во колекција на уникатни уреди и алатки, посветена на подготовка на храна и складирање.Како кујна е срцето на домот, на нашите клиенти да останат во срцето на она што го правиме ние како организација.На Прогресивно, нашиот тим е постојано се развива производи што се наменети за да се надмине квалитет на очекувањата на нашите клиенти.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.