Хранењето Торба 4 Парчиња Кожа Платно Торбичка Расклопна Bushcraft Торба Складирање на Печурки Платно Торба Отворено Кампување Кожен Појас Пошта за Патување Пешачење ?
Свеж

Хранењето Торба 4 Парчиња Кожа Платно Торбичка Расклопна Bushcraft Торба Складирање на Печурки Платно Торба

DEN 647.76

Достапно е за нарачката

77 инчи откако беше укината, зема мал простор, обезбедување со убаво употреба искуство.Лесен за користење и управување со : копање јаже на платно кампување торба го прави вашиот работи кои не се лесно да се откажат од надвор, едноставни и брзи, кој ќе биде практична помошник во вашиот живот.На избрани стилови и стилски изглед, ќе се направи што повеќе шармантна кога ќе се земе чантата со вас.27 инчи, и може да се користи на метал тока да се свитка тоа кога не го користите, што е околу.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува.Убаво хранењето торбичка комбинација : добиете 4 парчиња платно хранењето пошта во 4 различни бои, имено војска зелена, кафеава, црна, каки, секоја боја има 1 парче, обезбедување со повеќе избори за да го користите и collocate.Широко применливи прилики : да ги користите овие рок собирање вреќи да се одржи многу работи, се погодни да се одржи шишиња, ленти, храна, закуски, мобилни телефони, паричници, храна за миленичиња, убави камења, и така натаму, со многу удобност во вашиот секојдневен живот.27 инчи Пакетот вклучува : 4 x Преносни торбичка кеси Белешки : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Заземаат мал простор : платно bushcraft торба мерки за прибл.Карактеристики : Материјал : СТП кожа, платно, метал Боја : армија зелена, кафеава, црна, каки Големина : Откако беше укината : прибл.77 инчи Ширевте торба торбичка : прибл.Романот претставува да се покаже грижа : Можете да го испратите овие пешачење торбичка кеси за оние луѓе кои сакаат и се грижат за, како што се вашата мајка, сестри, браќа, ќерки, синови, татко, добри пријатели, роднини, соседи и така натаму, кога тоа е Денот на Вљубените, Божиќ, Денот на Благодарноста, за Нова Година, за роденден, и така натаму.Преносни метал тока дизајн : усвојување на метал тока дизајн, овие печурки хранењето кеси се погодни за да се утврдат хранењето чантата на појас, ремен циклуси, ранци и така натаму, убаво за активности на отворено.Тие ќе бидат изненадени и благодарни за вашата љубезност и вашите односи ќе бидат промовирани.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.