Tazo Matcha Колега Грејпфрут Чај Кеси, Зелена, 20 Count (Пакување од 6)
Свеж

Tazo Matcha Колега Грејпфрут Чај Кеси, Зелена, 20 Count (Пакување од 6)

DEN 338.40

Достапно е за нарачката

Tazo Matcha Колега Грејпфрут Зелениот Чај е подигнување пијалок кој ревитализира телото и на духот, па ти си секогаш на.На зацврсна мешавина од традиционални matcha зелен чај и вуди мате чај подобрен со освежувачки белешки од розова грејпфрут за неодоливо вкус на чај.Стручно извори на состојки и квалитет проба за вас да уживаат во овој invigorating зелен чај помеша со yerba колега, matcha и излив на освежување грејпфрут.Ослободете моќта во рамките на matcha зелен чај кеси, стабилна и жив природен пијалок кој ќе го растури вашиот понеделник наутро рутина.Најдобри ужива топло, но, обидете се тоа ладно за освежување matcha чај со пресврт.Кошер заверена зелен чај кеси.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.