Grandmama е Добрите AO062 Чоколадо Опфатени Цреша Бон Бон Чоколадни Бонбони Калап Сапун со Ексклузивни Калапи Инструкции
Свеж

Grandmama е Добрите AO062 Чоколадо Опфатени Цреша Бон Бон Чоколадни Бонбони Калап Сапун со Ексклузивни Калапи

DEN 166.80

Достапно е за нарачката

Димензии по шуплина : 1-3/8" со Дијаметар од 1" Длабоко.Направен е во САД од Храна Одделение PETG Пластика.Рака мие само.Може да се користи како чоколадо или сапун мувла.Спакувани во запечатени polywrap со детални чоколадо калапи и сапун одлуки инструкции се вклучени.Со соодветна грижа пластични калапи ќе биде околу за повеќе намени.Ве молиме не се мијат во машина за миење садови.Рака мие со благ сапун за најдобри резултати.Не се препорачува за апликации кои бараат температури над 140 степени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.