8 инчен Врнежи Отворено Туш Тела Бранеа Никел Нерѓосувачки Челик Ѕид Монтирани Тројна Функција со Појавување Бранеа Никел Clawfoot Када Тапа Ѕид со Рачни Туш Тапа Сет
Свеж

8 инчен Врнежи Отворено Туш Тела Бранеа Никел Нерѓосувачки Челик Ѕид Монтирани Тројна Функција со Појавување

DEN 3599.76

Достапно е за нарачката

【Материјал】 : Користење премија на 304 Нерѓосувачки Челик направи туш систем анти-оксидација и анти-нула, не е лесно да се забите. 【Туш Висина】 : Туш висина може да бидат прилагодливи помеѓу 33.4 инчен-51 инчен (85 cm - 130cm). 【Инсталација】 : Нерѓосувачки Челик ѕид монтирани туш тапа, 2 дупки за инсталација,дупка центар растојание : 150mm, Брод со прилагодливи адаптер за да го прилагодите инсталација дупка растојанието помеѓу 5 инчен - 6.6 инчен (13cm-17cm).Доаѓа со сите монтажа хардвер. 【Изградба】:Солидна Месинг Изградба, брусен никел заврши за да се спречи discolored и rusty Туш Систем Мешани Допрете Целосно ги задоволува најновите НИ федералните и државните lead-free стандарди. 【Лесно Да се Инсталира】 : Ѕид монтирани туш тапа, 2 дупки installation150mm, Брод со прилагодливи адаптер за да го прилагодите инсталација дупка растојанието помеѓу 3 инчен - 9 инчи (7,6 cm-22.8 cm).Опис на производот Ѕид монтирани 8 инчен нерѓосувачки челик отворено дожд туш систем употреба higt-квалитет 304 конструкција со појавување на месинг clawfoot када када за капење тапа.Двете употреба бранеа никел финиш обезбеди квалитетот и долговечноста.Туш Тела Детали : Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Функција : Тројно Функции Заврши : Бранеа Никел Инсталација Тип : Ѕид,2 Дупки Број На Рачки : Еден се Справи со Врнежи од дожд Showerhead Глава : 8 Инчен Круг Прилагодливи Дупка Растојание : 5inch-6.6 инчен(12.7 cm-17cm) Лизгачот на Лентата за Висина : Прилагоди помеѓу 33.4 инчен-51inch(85cm-130cm) Туш Црево : 59inch (150cm) Clawfoot Бања Туш Тапа Детали : Материјал : Месинг Функција : Dual Функции,Tup spout со Рачни Sprayer Заврши : Бранеа Никел Инсталација Тип : Ѕид,2 Дупки Број На Рачки : Двојно Ниво се Справува со Вода Функција : Микс Топла и Ладна Спреј црево : 150cm(59") Туш глава дијаметар : 8cm(3.1") Вентил : Сигурен Керамички Кертриџ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.