Clawfoot Када Када Мат Црн Туш Тапа со Рака Туш Sprayer Ѕид со Масло Протри Бронза Месинг Една Рачка Бања Потоне Тапа Бранеа Месинг Долг Домет
Свеж

Clawfoot Када Када Мат Црн Туш Тапа со Рака Туш Sprayer Ѕид со Масло Протри Бронза Месинг Една Рачка Бања Потоне

DEN 3119.76

Достапно е за нарачката

Материјал : Месинг мат црно,се спротивстави на корозија и tarnishing преку секојдневна употреба. 2 Функции : Када Тапа и Рака Туш главата,diverter се префрлува помеѓу 2 функции,или еден работи или на други.Инсталација : Ѕид монтирани туш тапа, 2 дупки installation150mm, Брод со прилагодливи адаптер за да го прилагодите инсталација дупка растојанието помеѓу 3 инчен - 9 инчи (7,6 cm-22.8 cm). 【Материјал И Дизајн】 : Масло Протри Бронза Месинг материјал изградба, Цврсти месинг потоне тапа тело со црна сликарство површината избегнува корозија, рѓа, напукнување. 【Функција】 : Еден се справи со контроли топла и ладна вода, лесно се прилагоди температурата на водата.Филтрирани bubbler на spout може да филтер нечистотии во водата и да се спречи вода поздравниот надвор.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.