ЛЕГО Град Градот Центар 60292 Зграда за Полнење; Кул Зграда Играчка за Деца, Нови 2021 (790 Парчиња)
Свеж

ЛЕГО Град Градот Центар 60292 Зграда за Полнење; Кул Зграда Играчка за Деца, Нови 2021 (790 Парчиња)

DEN 407.76

Достапно е за нарачката

Премиум квалитет на ЛЕГО Град, Град-Центар (60292) playset доаѓа со детални згради, кул возила и забавни ликови од ЛЕГО Град Авантурите ТВ серии; лекување за деца на возраст од 6 и нагоре.Вклучува ЛЕГО Патот Плочи и сите деца треба да се изгради играчка пицерија, автомобил мие, доџо, парк, рециклирање станица, камион, EV, мотор и велосипед, плус 8 minifigures и бебе и водич куче фигури.Оваа ЛЕГО собата е полна со реални функции; Деца може да се вози возила преку автомобил мие да се вртат за миење четки, собирање на рециклирање контејнери со камион е кран и многу повеќе.На ЛЕГО Град Градот Центар playset прави импресивен Празник, роденден или било-други-ден подарок за деца кои сакаат креативни игра и за љубителите на ЛЕГО Град Авантурите ТВ серија.Кога е изграден, на ЛЕГО Град Градот Центар изградба играчка мерки во текот 9.5 во. (24 см) висока, во 16. (41 cm) широк и 17.5 во. (44 cm) длабоко.Децата да се нурне во ЛЕГО Град Авантурите ТВ серија со оваа премиум квалитет на ЛЕГО Град, Град-Центар (60292) playset.Има играчка пица ресторан, рециклирање станица, автомобил мие, EV станица за полнење, боречки вештини доџо и парк со деца' возење, плус забава ЛЕГО Град minifigure ликови.И со вклучени ЛЕГО Град Патот Плочи, децата може да се поврзете со други playsets да се прошири нивниот град – само начинот на кој тие се допаѓа!Оваа playset доаѓа со едноставна зграда водич и Инструкции ПЛУС – интерактивна зграда водич со неверојатни зум и ротирање на гледање алатки кои брзо да им помогне на децата стануваат градители.Инструкции ПЛУС е дел од слободни ЛЕГО Градење на Инструкции апликација за паметни телефони и таблети.ЛЕГО Град playsets испорача пријатно изгради-и-се игра искуство со функција богати згради, реални возила и забавни ликови со кои настануваат, се креативни, отворени улога игра врз основа на реални настани.Оваа премија playset е преполна со приказна-инспиративна карактеристики деца ќе го сакам, плус проширување со ЛЕГО Град Патот Плоча систем.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.