FOXNSK Велосипед Огледало, Велосипед Широк Агол Задни Видите Безбедно Огледала, 360 степени Прилагодливи Rotatable Handlebar Монтирани Искривено Огледало за Планински Патот Ве
Свеж

FOXNSK Велосипед Огледало, Велосипед Широк Агол Задни Видите Безбедно Огледала, 360 степени Прилагодливи Rotatable

DEN 1999.20

Достапно е за нарачката

Велосипед rearview искривено огледало : Направени од страна на премиум материјалот, силен и здрав, долг животен век.HD огледало обезбеди јасна цел да се зајакне вашата велосипедизам безбедност.Безбедно возење : Она што плаши велосипедисти најмногу се бараат назад додека се возела на велосипед.Но со нашиот огледало, не?т мора да се погледне назад повеќе.Направете вашето патување побезбедно.Прилагодливи визија агол : Ова огледало одговара на десно и лево. 360 степени ротација леќа дизајн кој е прилагоден на било агол на гледање, да обезбеди јасни и безбедно поглед на условите на патот.Можете да ја прилагодите на саканиот агол од страна на огледалото.Широк спектар на примена : Погоден за handlebar дијаметар од 22-27mm, цврсти и издржливи.Ова огледало е погодна за патот велосипеди, планински велосипеди, електрични велосипеди, хибридни велосипеди, bmx, мото, e-велосипед, итн.Едноставен за инсталација : Само поправи огледало на handlebar, затегнете ја завртката на велосипед назад погледнете во огледало, и монтирани во минути.Велосипед rearview искривено огледало на Она што плаши велосипедисти најмногу се бараат назад додека се возела на велосипед.Но со нашиот огледало, не?т мора да се погледне назад повеќе.Направете вашето патување побезбедно.Погоден за handlebar дијаметар од 22-27mm, цврсти и издржливи.Ова огледало е погодна за патот велосипеди, планински велосипеди, електрични велосипеди, хибридни велосипеди, bmx, мото, e-велосипед, итн.Карактеристики : - стабилен и издржливи - конвексни пластични огледало - 360 степени rotatable - лесно да се инсталира - одговара за handlebar на дијаметар 22mm ~ 27mm - свиткана слободно, да го поправи stably без тресење на Пакет : 2 * велосипед огледало 1 * хексадецимален клуч 4 * завртки.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.