RCLions Карбонски Влакна Батеријата Носителот/ESC Релокација Планината за Axial SCX10 ii 90046 Надградби Делови
Свеж

RCLions Карбонски Влакна Батеријата Носителот/ESC Релокација Планината за Axial SCX10 ii 90046 Надградби Делови

DEN 359.76

Достапно е за нарачката

Име на производ : Батеријата планината.Се користи за Axial SCX10 II,AX90046 1/10 РК роботот автомобил.Материјал : Јаглерод Влакна.Боја : Црна.Топло совети : Има само мала модификација,задниот дел кој е најблиску до моторот треба да се кастри надвор за да овозможи правилно fitment на пред серво релокација заградата.Опис : Оваа Батерија Монтажа Плоча е за 1/10 РК Роботот автомобил Axial SCX10 II AX90046 Функција : За : Axial SCX10 II,AX90046 Материјал : Јаглерод Влакна Боја : Црна Пакет inclueded : 1 x Батеријата Монтажа Плоча.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.