Phomo Само Стигнале ID Значка Носители со Carabiner Ролна Клип и Значка Lanyard, Тешки-Должност ID Картичката во Држачот за Вратот, Вертикална Стил Транспарентен Тешко Додатоци
Свеж

Phomo Само Стигнале ID Значка Носители со Carabiner Ролна Клип и Значка Lanyard, Тешки-Должност ID Картичката

DEN 167.52

Достапно е за нарачката

【 Производ Конфигурација 】Нови патент-дизајниран мултифункционален лична карта носителот опремени со стигнале значка ролна и најлон значка lanyard.Не само што може да се одрази на вашата домот бизнис темперамент, но, исто така, се одразуваат добар корпоративен имиџ.Тоа е добра алатка за статистика средини, комерцијални делот должина на 30cm може да се задоволат потребите на повеќето корисници.На тока е опремен со мека и уредни lanyard, лесно да се чисти и да го замени.Lanyard должина од 450 мм. 【 За lanyard 】Премиум најлон рака, носат-отпорни, не е лесно да избледи, лесни за чистење. 【 Предности 】Удобно да се носат, стилски дизајн, добра текстура, лесен за носење, светло-тежина.Погодна за корпоративна канцелариски материјали набавка и поддршка на производот прилагодување.Материјал : Полиестер плетенка.Ширина : 15 или 20 mm.Должина : 900-1000 mm.Дебелина : Стандардно е за 0,6 или Згусне е 0.7. Технологија : Жешка Трансфер.Тело Материјал : PC.Полна Големина : Widht 26.7 мм , Висина 41.2 mm , Дебелина 10 Mm.Стандардна Боја : Светло Сива мат.Пролет Челик : 304 од не ' Рѓосувачки Челик (2.5 Mm Ширина,0.14 дебелина).Мозок : Кол 0.6 mm Најлон.Напон Спектар : 350-380 Mm.Внатрешното Тркало : ПОМ.Внатрешниот Занитвам : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик.Полна Големина : 110.7*73*3.0 мм.Тежина (Содржи две IC картички) : 37 г.Пред Објективот : Јасно PC прозорецот(Со PET) Филм).Назад Леќа : Јасно PC прозорец или Свила екран печатење на верзијата.Тело материјал : PC+ ABS(Стандард е бела).Се отстранува капакот за замена Картички.Задниот дел на објективот може да се прилагоди (печатење или слика).Најдете рака позиција за да го отворите Задниот Поклопец Со вашиот прст ноктите.Ве молиме да се стави на задниот Поклопец назад до Оригиналната позиција Внимателно По завршувањето на замена картички.Пред објективот, беше покриен од страна на заштита на домашно МИЛЕНИЧЕ филм.Ве молиме да го отстраните PET) филм кога ќе почнете да го користите.Притисни на значка носителот нагоре во клип и можете да го користите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.