JSYS Милениче Спомен Камења за Кучиња или Мачки, Срце Облик со Правец на Chimes Миленичиња Куче Гробот Markes Градина Камења за Надворешна надгробниот камен или Затворен Е?
Свеж

JSYS Милениче Спомен Камења за Кучиња или Мачки, Срце Облик со Правец на Chimes Миленичиња Куче Гробот Markes

DEN 623.76

Достапно е за нарачката

Уникатен Дизајн : куче спомен камен е дизајниран во Срцето Форма, се одликува со правец на свири, рака држи домашно милениче нога и тагата и носталгијата песна.Убава Милениче Сочувство Подарок : Ова домашно милениче спомен камен може да им помогне на тажната пријател или љубовник да се сеќавам на нивните сакаше кожен еден.Со споделување на добрите спомени и емоции заедно.Материјали : Направен од високо-квалитет на поли смола и duralumin, не е лесно да исчезнат или оштетување, и може да се спротивстави на отворено фактори на животната средина.Мерка : Ова домашно милениче гробот маркер size 8"(H)x7.5"(L)x3.5"(W); тежина : 2 килограми, погодна за отворен и затворен градина дворот патио или тревник.Продажбата на Услугата : Ако Миленичиња Спомен Камен не ги исполни Вашите Очекувања, Ние Ви Обезбеди со 30-ден Наплата Гаранција за квалитет.Ве молиме да се купи без worring.Сочувство миленичиња куче и спомен камен, погодна за наводнување на дворот патио или тревник, одличен спомен подарок за griewing милениче сопственик.Уникатен Дизајн : куче спомен камен е дизајниран во Срцето Форма, се одликува со правец на свири, рака држи домашно милениче нога и тагата и носталгијата песна "Кога утре ѕвезди без мене.Не мислам дека ние сме далеку, освен за секој пат кога ќе помислат на мене.Јас сум во право тука внатре во вашето срце."Материјал : Поли смола, duralumin Size : 8"(H) x 7.5"(L) x 3.5"(W) Тежина : 2 lb Notice : Ние ви обезбеди со 30-ден наплата гаранција за квалитет.Едноставно Кликнете На "Додади Во Кошничка" Сега.Оваа прекрасна милениче гробот маркер може да се задржи на меморијата на вашето куче или мачка жив.Ни помага заборавајте lossing пет болни.Срцето-во облик на домашни миленичиња и спомен камен ќе остане силен за долго време, исто како и вашиот љубов за вашето домашно милениче.Неговата погодно големина го прави совршен за секој простор како што може да застане на сопствените, така да може да се стави на полиците, табели или на подот,отворен или затворен.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.