Виктор Биро Организатор со Smart Телефон Носителот, Мока Браун, B9525
Свеж

Виктор Биро Организатор со Smart Телефон Носителот, Мока Браун, B9525

DEN 1079.76

Достапно е за нарачката

Браун Биро Организатор Карактеристики Три Мали Прегради За Чување На Knickknacks.Три Големи Складирање Организатор Прегради За Пенкала, Моливи, и Други Додатоци.i Phone / Мобилен Телефон Носителот - Repositionable и Направени со Акрил, Ергономски Дизајн.Матирано Стакло Прозорци и Мазна Браун Мат Финиш.Направени со МЕДИЈАПАН Дрво.Оваа кафеава маса организатор со i Phone / мобилен телефон носителот обезбедува складирање прегради за мали knickknacks како и пенкало и молив на сопствениците.Smart телефон носителот обезбедува отстранлив ергономски систем да се одржи повеќето мобилни уреди вклучувајќи ги и Android и i Phone.Карактеристики здрав МДФ дрво дизајн со трајни двојно обложени мат браун заврши.Матирано стакло windows додадете контакт на класа.Не се лизга гумени нозе се намали движењето и да се заштити вашата работа површина од гребнатини и scuffs.Удобен 5.5" x 10.4" x 3.5" дизајн создава повеќе начини да се задржи вашата работна маса организирана.Совршен за употреба или дома или во канцеларија. 90 ден производителот гаранција.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.