2003-04 Topps Хром #111 Дебитант РК Lebron James ИЗДАНИЕ - Црна Граница #/500
Свеж

2003-04 Topps Хром 111 Дебитант РК Lebron James ИЗДАНИЕ - Црна Граница /500

DEN 142.80

Достапно е за нарачката

2003-04 Topps Хром #111 Дебитант РК Lebron James ИЗДАНИЕ - Црна Граница #/500. Издание Картичка.Lebron Дебитант Издание.Испратени од САД. 2003-04 Topps Хром #111 Дебитант РК Lebron James ИЗДАНИЕ - Црна Граница #/500. Забелешка : ве Молиме забележете дека оваа картичка не е оригинално издадена картичката, туку Издание на Оригиналот.Картичката себе изгледа исто како оригиналот и е во нане состојба.Изданија се направени за уживање на картичката собирање фанови се должи на фактот дека повеќето оригинални гроздобер картички се цени и над повеќето колекционерски буџетот.Колектори можат да уживаат имаат Издание на своите омилени играчи со многу мала инвестиција.Сепак, ве молиме имајте на ум дека Издание Картички не треба да се купи за инвестициски цели, бидејќи тие обично не оди горе во цената.Уживајте картичка на многу скромна цена.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.