АЛФА InternationalGC-47-Б Мали Имајќи го за Свет Chefmate Месо Slicers
Свеж

АЛФА InternationalGC-47-Б Мали Имајќи го за Свет Chefmate Месо Slicers

DEN 309.60

Достапно е за нарачката

Замена на дел за Свет Chefmate месо slicers.Се вклопува во модели GC9, GC10, GC12, GC12 D.Го заменува Свет # 47-Б. произведено во САД.АЛФА Мали имајќи е замена на дел за Свет Chefmate месо slicers и се вклопува во модели GC9, GC10, GC12, GC12 D.Го заменува Свет # 47-Б. произведено во САД.АЛФА Меѓународниот е водечки провајдер на замена Храна Првично Делови и Ресторан Опрема на службата за Храна индустрија.Стотици Синџир Супермаркети и Ресторани доверба АЛФА производи секој ден.Висок квалитет замена дел и храна првично опрема по пристапни цени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.