BRYGHT Светлата Собранието Одговара за 2010 до 2014 година Ford Mustang Патници и Возачот Страна (Хром Домување)
Свеж

BRYGHT Светлата Собранието Одговара за 2010 до 2014 година Ford Mustang Патници и Возачот Страна (Хром Домување)

DEN 2975.76

Достапно е за нарачката

Директни ОЕМ Замена сосема идентични фабрика единица.Нема промена или дупчење потребно.ТОЧКА ve ги доби сите опфатени за вас со нашите години солидно искуство во светлата Рс мисија, како што сугерира името, е да заличи на вашиот пат.Она што BRYGHT е овде?.Не треба да се грижите за прашина или вода добивање на нивните начин, или за да се оштетат од возење на нерамни или трнлив патишта, бидејќи тие се во вода, прашина и шок-доказ.Тие, исто така, доаѓаат со осветленост поголема од акции единици.Посветла начин напред со BRYGHT фарови.Не ги ставајте вашиот безбедност во прашање со користење на еден пар на возраст и облачно фарови.BRYGHT го прави вашиот ноќ возењето побезбедно од помагајќи ти да се види јасно со сосема нов пар подобро отколку ОЕМ единици.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.