Gfpql WYanHua-Фитинзи за Цевки Месинг 6 8 10 12 14 16mm Црево Barb Bulkhead Месинг Бодликава Цевка Цевка Фитинг, Спојка Адаптер за Гориво Гас Вода,Квалитетот на Хардверски Додатоци (Бо
Свеж

Gfpql WYanHua-Фитинзи за Цевки Месинг 6 8 10 12 14 16mm Црево Barb Bulkhead Месинг Бодликава Цевка Цевка Фитинг,

DEN 777.60

Достапно е за нарачката

Брзо поврзување на вода/гас помеѓу заварување факелот и заварување приклучокот.Овие брзи конектори лесно да се инсталира.Направен од висок квалитет на месинг, има силна отпорност на абење перформанси, па издржливи во употреба.Цврсти, трајни и анти- ' рѓа.Во споредба со пластични црева зглобовите, услугата животот е подолго.Еластичност и ниска пропустливост на високи температури.На чист бакар метал структура има најголема издржливост и сила.Нема истекување.Течност Тип : Масло, Вода, Gas Package Содржина : 1 PCS Месинг Цевки Вклучите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.