Gfpql WYanHua-Фитинзи за Цевки Месинг 4mm 6mm 8мм 10мм 12mm 16mm 3 Начин Цевка Цевка Barb Бакар Конектор,Tee Т-Форма Месинг Barb Црево Фитинг,Квалитет на Хардверски Додатоци (Големина : 6mm
Свеж

Gfpql WYanHua-Фитинзи за Цевки Месинг 4mm 6mm 8мм 10мм 12mm 16mm 3 Начин Цевка Цевка Barb Бакар Конектор,Tee

DEN 1269.60

Достапно е за нарачката

Течност Тип : Масло, Вода, Гас.Материјал : Месинг.Боја : Злато На Ѕвонење.Цврсти, трајни и анти- ' рѓа.Во споредба со пластични црева зглобовите, услугата животот е подолго.Еластичност и ниска пропустливост на високи температури.На чист бакар метал структура има најголема издржливост и сила.Нема истекување.Тип : Т-Форма Barb Да Barb Одговара За Црево Внатрешна Кол : 4mm,6mm,8mm10mm,12mm14mm,16mm19mm ID Hose Fluid Тип : Масло, Вода, Гас Материјал : Месинг Бои : Златен Тон Пакет Содржина : 1 PC Месинг Цевки Вклучите Апликацијата : Пневматски Додатоци,Водоводни системи и Додатоци,Вода за Монтирање Цевки ИТН.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.