9K 30W Излезниот Трансформатор е Погодна за 845 211 Single-Ended Засилувач Излезниот Трансформатор Z11 Силикон Челичен Лим
Свеж

9K 30W Излезниот Трансформатор е Погодна за 845 211 Single-Ended Засилувач Излезниот Трансформатор Z11 Силикон

DEN 1917.60

Достапно е за нарачката

Сертификација : None Origin : CN(Потекло)is_customized : Yes Phase : Single Usage : AUDIOPurpose : Single-ended 211/VT-4 845/VT43 ГМ-70..итн.излезна моќност;Моќност : континуирана излезна моќност 50 W (30 Hz);Отпорност : 9 KΩ : 4Ω-8ΩCurrent : Основно максимална Ip Max : 350m AFrequency одговор : 20 Hz-30k Hz -3d B (845 на патот мери, 0d B/1k Hz/8Ω);Загуба : вметнување на косата 0.25 d B;Карактеристики : Британски кислород-free) бакарна жица, Јапонија увезени Z11-0.35 силикон челични лимови, повеќето разумни прирачник за ликвидација на процесот, итн.;Железо core (mm) јазик ширина×оџакот дебелина : 32×50 (96 парчиња).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.