Crazee Носат Црни Tanktop со Сива Уреденост (XXXL)
Свеж

Crazee Носат Црни Tanktop со Сива Уреденост (XXXL)

DEN 597.60

Достапно е за нарачката

Џерси,Памук.Произведено во САД.Strech Rib Обичај опремени Резервоарот Врвот.Т-Назад Жила/ Памук-Поли - Rib Смеса.Купи фабрика Директни и спаси.U.S.НАПРАВЕНИ.Памук џерси водат rib резервоарот врвот.Апсолутно најдобар монтирање резервоар врвот за bodybuilder.Ќе ви се љубовта.Големината - S 110-150 кг; М 155-190; L 195-230; XL 235-265; 2 XL 270-340.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.