Карбид Алатка SPMG060204 SPMG07T308 SPMG050204 SPMG090408 SPMG110408 SPMG140512 генералниот ДИРЕКТОРАТ за TT9030 TT8020 За U-облик Ударна Цевка Мелничката Карбид Инсерти
Свеж

Карбид Алатка SPMG060204 SPMG07T308 SPMG050204 SPMG090408 SPMG110408 SPMG140512 генералниот ДИРЕКТОРАТ за TT9030

DEN 1037.52

Достапно е за нарачката

Погоден за страна мелничката, на крајот мелничката, а по завршувањето на леано железо и титаниум.Висока контрола сила, силна отпорност, очигледно брзината предност во голем средување и обработка.Одржување на тесни tolerances, сигурен перформанси.Практичен и различни обработка средини, дури и во многу валкани средини како што се леано железо имаат добри карактеристики.Додатоци имаат добар ригидност и долг работен век, со што се намалува на корисникот алатка цена.Остри и издржлив, лесен чип отстранување, и понатамошно подобрување обработка ефикасност.Висока контрола сила, силна отпорност, очигледно брзината предност во голем средување и processing Maintain тесни tolerances, сигурен performance Practical и различни обработка средини, дури и во многу валкани средини како што се леано железо имаат добри characteristics The додатоци имаат добар ригидност и долг работен век, со што се намалува на корисникот алатка цена.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.