Ikea Челик Кујнски Организатор Сет, 31 Инчен Железнички, 5 Куки, Црна
Свеж

Ikea Челик Кујнски Организатор Сет, 31 Инчен Железнички, 5 Куки, Црна

DEN 815.76

Достапно е за нарачката

На FINTORP Железнички со Куки става на вашите ѕидови да работат и го ослободува до простор на вашиот контра за режење, dicing и месење на тестото.Тој нуди модерен функција во координирана рустикален стил.Железнички Материјал : Цевки/ Други делови : Челик, Јасна лак за Нега на инструкции Избрише чисти со мека крпа навлажнета со вода и благ путер детергент или сапун, ако е потребно.Ја бришам со сува чиста крпа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.