Ласерски 7836 Масло Филтер Клуч ДАФ (РС)
Свеж

Ласерски 7836 Масло Филтер Клуч ДАФ (РС)

DEN 871.68

Достапно е за нарачката

Апликации вклучуваат : ДАФ(РС) 17 тон на ЕУРО 4/5. Големина : 92mm x 10 флејта. 27mm хексадецимален во зависност од пристап.Со цел да се вклопи Fleetguard LF16015 канистер тип филтри со 10 станови.Масло филтер клуч за ДАФ (РС) 92mm x 10 флејта x 1/2" диск.Британскиот алатка компанија со седиште во Warwickshire;Обединетото Кралство.Ласерски Алатки се базира на години на работно искуство на воведување на квалитет на производи за кои нудиме вистинска вредност за пари.Сите наши производи се одговорно извори и од доверливи етички партнери од целиот свет ПЛУС (уникатно како автомобилска алатка бренд) нашата сопствена производна база во велика БРИТАНИЈА.Комбинирање на нашите Британски производство;нашите години искуство и огромно искуство во автомобилската сектор ни помага да се постигне нашата цел на донесување на висок квалитет алатка за решенија прв на пазарот и да се биде Број 1 избор за многу професионални механика.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.