2020 HP Павилјон 14 FHD Лаптоп Компјутер, Intel Pentium N5000 Процесор, 4GB DDR4 RAM меморија, 64GB eMMC SSD, HD Камера, HD Аудио, HDMI, Intel UHD Графика, Windows 10 S, Сребро.
Свеж

2020 HP Павилјон 14 FHD Лаптоп Компјутер, Intel Pentium N5000 Процесор, 4GB DDR4 RAM меморија, 64GB eMMC SSD,

DEN 8376.00

Достапно е за нарачката

Полна големина остров во стилот на Пепел Сребро Тастатура и HP Imagepad со Мулти-Допир Гест за Поддршка ви овозможува да уживате во удобно и точни пишување.Quad-core, осум-начин на обработка обезбедува максимална висока ефикасност моќ да се оди.24 кг Боја : Сребро Порти : 1x USB 3.Веб камера : HP True Vision HD Камера со Интегриран Двоен Низа Дигитални Микрофони го прави лесен за видео разговор со семејството, пријатели или телефонска над популарни апликации.1 Генералот Тип 1-В, 2x USB 3.71" Тежина : 3. 4 GB DDR4 RAM меморија, многу висок пропусен опсег за непречено извршување на вашите игри, како и повеќе програми.Процесор : Intel Pentium Сребро N5000 Процесор, Ултра-ниско-напонски платформа.4 б, 1x Мулти-Формат на Digital Media Card Reader, 1x Комбинација Слушалки-Out/Микрофон-Џек Во Мрежа : Безжичните-AC.Меморија RAM : 4 GB DDR4 RAM меморија, Многу висок пропусен опсег RAM меморија за непречено извршување на вашите игри, како и повеќе програми.Аудио : HD Аудио со Стерео Звучници испорача здивот, три-димензионални аудио дека текови над и околу вас со длабочина и прецизност.Quad-core, осум-начин на обработка обезбедува максимална висока ефикасност моќ да се оди.1 Генералот 1 Тип-А, 1x AC Smart Pin, 1x HDMI 1.Windows 10 S вклучени.Intel UHD 605 Графика со заеднички видео меморија.HP True Vision HD Камера со Интегриран Двоен Низа Дигитални Микрофони.Батерија : 3-Cell Литиум-јонска Димензии (Wx Dx H)12.1 Генералот Тип 1-В, 2x USB 3.HD Аудио со Стерео Звучници.Тастатура : Целосна големина остров во стилот на Тастатурата и HP Imagepad со Мулти-Допир Гест за Поддршка ви овозможува да уживате во удобно и точни пишување.24 lbs, 1x USB 3.14" дијагонала FHD IPS микро-раб на Екранот, 1920 x 1080 резолуција може да се пофали импресивен боја и јасност, Анти-отсјај Енергетски ефикасни WLED-позадинско осветлување.Графика : Intel UHD 605 Графика со заеднички видео меморија обезбеди квалитет на сликата за користењето на Интернет, фото едитирање и неформални игри. 64 GB e MMC SSD Зачувате датотеки брзо и продавницата за повеќе податоци.Дисплеј : 14" FHD Екранот, 1920 x 1080 резолуција може да се пофали импресивен боја и јасност, Анти-отсјај Енергетски ефикасни WLED-позадинско осветлување.Со доволно количини на чување и напредна комуникација на моќ, одлична за големи игри, повеќе сервери, копии, и повеќе.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.