Hoffmaster 856793 Турција Традиции денот на Благодарноста - Placemat и Салфетка Комбо Пакет со Салфетка Бенд, за Еднократна употреба, (Секој случај има 250 Placemats, и 250 Салфети) (Пак?
Свеж

Hoffmaster 856793 Турција Традиции денот на Благодарноста - Placemat и Салфетка Комбо Пакет со Салфетка Бенд,

DEN 923.76

Достапно е за нарачката

Placemat и салфетка комбо пакет.Лесно издавање кутија со двете placemats и салфетки. 250 смета 9-3/4"x14" placemats. 2 бои на 2 ply 15"x17" вечера салфетки.За еднократна употреба.Традициите се важни за сите Празници, но ништо не претставува денот на благодарноста повеќе од добра 'масла Турција!нашата Турција традиции Placemat и салфетка Комбо доаѓа убава Турција и тиква дизајн со сонцето и Чоколадо вечера салфетки и појавување на Турција во облик на interlocking салфетка бенд.Ова Комбо Пакет вклучува и placemats и салфетки во лесен издавање кутија содржи 250 placemats, 250 вечера салфетки и 250 салфетка бендови за лесно маса се постави.На Placemat е 9-3/4"x14" и направен од висок квалитет на обврзници и салфети се 15"x17" 1/8 капакот 2 ply обоени ткиво, кои се сите расположливи одлуки за брзо и лесно да се исчисти.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.