MCHIVER Автомобил Backseat Организатор - Черепот Крилја Автомобил Складирање Џебови Удар Душеци столче Назад Заштитници Одлична за Вратот Massager
Свеж

MCHIVER Автомобил Backseat Организатор - Черепот Крилја Автомобил Складирање Џебови Удар Душеци столче Назад

DEN 527.76

Достапно е за нарачката

[Наменета за долготрајна Цврстина] : Двојна намена дизајн, кој се одвојува лепенка, поделени во горните и долните делови, во горниот дел е чување торба за предмети, со голем простор и силен капацитет на складирање.Едноставно бришење матен стапалки и нечистотија надвор со мокра сунѓер или крпа.9 инчи, кој е погоден за повеќето возила, како на пример автомобили, спортски автомобили, мали камиони или комбиња.Пакет се Вклучени Само еден складирање торба!!.Симпатична Модел Нашиот автомобил анти удар подлога има симпатична модели.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.