Filexec Производи Кампусот Датотека, 6p Плус Пред Кутија за Складирање, Пакување од 6 (50464-4223)
Свеж

Filexec Производи Кампусот Датотека, 6p Плус Пред Кутија за Складирање, Пакување од 6 (50464-4223)

DEN 783.36

Достапно е за нарачката

6 Џебови Писмо, Големина Полипропилен Материјал, Издржлив и Абење Отпорни на Влага.Писмо Големина.Полипропилен Материјал.Издржливи се Носат и Солза.Влага Отпорни.Кампусот Датотека, 6p плус пред кутија за складирање, Пакување од 6 (Избрани; црна, сина, јасно, 2 секоја боја).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.