PT980 Мажите е Еден Ply мала Тежина Dash Singlet-Влага Управување и Мирис Превенција Технологија-Triathlons, Маратони, Песна, и на Терен Настани (Големи, Морнарица/Бела/Морнарица)
Свеж

PT980 Мажите е Еден Ply мала Тежина Dash Singlet-Влага Управување и Мирис Превенција Технологија-Triathlons,

DEN 528.00

Достапно е за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Полиестер.Направен во САД.Произведено во САД.Прилагодени за песна и крстот обука, V-Изрез страна hems за дополнителна сила.Еден ply, Странични панели, Лабава се вклопуваат што овозможува комплетна опсег на движење.Влага wicking ткаенина што пренесува топлина и пот оддалеченост од телото. 100% Полиестер.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Играта Менувач за Мажи Перформанси Техника Цртичка Песна Singlet е одлична за трчање или џогирање.Негова страна paneled дизајн и лабава собере влага управување квалитети направи Игра Менувач потпис спортски облека.Комплетен сет со Играта Менувач за Возрасни Перформанси Техника Цртичка Песна Кратко.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.