Тежок случај за Logitech MX Копчиња Мини Тастатура + MX Насекаде 3 Глувчето
Свеж

Тежок случај за Logitech MX Копчиња Мини Тастатура + MX Насекаде 3 Глувчето

DEN 695.52

Достапно е за нарачката

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Тешко ЕВА школка случај е shockproof dustproof и отпорност на вода, заштита за вашиот Logitech MX копчиња мини тастатура и Logitech MX насекаде 2 3 генералот 2 S безжични мобилни глувчето од капки, гребнатини, испакнатини, поздравниот, и прашина.co2 CREA тешко заштитни случај е да се изгради-во супер квалитет поставата одразува чувствувате вкус и обезбедува долготрајна перформанси, мека анти-статички обвивка може да се заштити вашата безжична осветлена тастатура и безжичен глушец од испакнатини учениците и гребнатини.Заштита случај е ексклузивно за Logitech MX копчиња мини тастатура и Logitech MX насекаде 2 3 генералот 2 S глувчето.Совршено се вклопуваат за вашиот безжичен осветлена тастатура и безжичен глушец.И мини тастатура случај и безжичен глушец случај е посебен и силна патент, кои можат да ви донесе подобро користење на искуство.На Logitech мини тастатура случај и безжичен глушец случај има удобно рака на рака, така што Logitech MX копчиња мини тастатура и MX безжичен глушец може да патуваат со вас лесно.За продажба е СЛУЧАЈ САМО! (Bluetooth безжична тастатура и глувче, не се вклучени).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.