Yaluvme Тенок Работи Појас, Отскокнување Слободни Работи Fanny Пакет за Жени и Мажи
Свеж

Yaluvme Тенок Работи Појас, Отскокнување Слободни Работи Fanny Пакет за Жени и Мажи

DEN 263.76

Достапно е за нарачката

Оваа работи половината пак ќе одговара на сите членови на вашето семејство.На лесни i Phone носителот на одење појас за одење и џогирање создава сит, Не Отскокнување, екстра безбедна одговара!ЗОШТО ДА ИЗБЕРЕТЕ НАШИТЕ РАБОТИ FANNY ПАКЕТ?На Yaluvme работи пакет е толку светло, ќе заборавајте сте дури и носи тоа.【Мек Материјал и Форма фитинг】 : Оваа работи торбичка е направена од отпорен на вода Lycra ткаенини, мека, дише, влага-wicking, брзо сушење, која е многу мека и удобна на кожата.Водење појас forwomen е достапен во широк спектар на бои и има некои рефлексивноста да ви помогне да останат видливи во услови на слаба светлина.На тренингот торбичка за телефонот ги собере сите паметни телефони со случајот, i Phone Xs Max XR X 8,7 Плус, Samsung S9 Плус+ S8 Белешка 9,SONY, LG, итн.Луѓето од сите возрасти можат да уживаат во овој работи торбичка ( еластичен половината за половината работи појас се движи од 28-40 инчи, ве молиме бидете сигурни дека половината големина )Пакет се вклучуваат : 1 x Работи Појас.9 инчи (Wx H), ја Стави околу половината, се покриваат со кошула или јакна. 【Безбедно и Удобно Патување】 : Тркачи половината појас содржи ДВЕ ЏЕБОВИ & ШИШЕ за ВОДА на НОСИТЕЛОТ, Пространа тркач појас за вашите вредности, стави околу половината, се покриваат со кошула или јакна.Ние не сме прави заеднички работи појас половината пак, нашите работи половината пакет ви нуди удобно искуство со одлична breathability. "Yaluvme" работи половината појас нуди удобен и удобно искуство.Совршен работи појаси за заштита на вашиот најважен за време на голема толпа настани. 【Прилагодливи, Одговара на Сите Големини】 : водење пакет се движи од 28-43 инчи.На fanny пакет за трчање има посебен приклучок за СЛУШАЛКИ ДУПКА дизајн, можете да уживате во музика во секое време. 【Голем Капацитет】 : Тренингот fanny пакет Главниот торбичка големина : 8.Оди напред, да го додадете во количката!Нема да се жалам!.Илјадници тестирања, се уште е мазна.Ако сте со користење на жични слушалки, телефонот лента за трчање има дупка за да вметнете го кабелот за напојување преку па вие не мора да се грижите за тоа добивање заглавени или заплитане.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.