DYMO LetraTag Етикетирање Лента за LetraTag АВЕЛ на Одлуки, Црните букви на Розова, Сина и Сребрена Металик Ленти, 1/2 W x 13 Л, 3 Ролни (1741827)
Свеж

DYMO LetraTag Етикетирање Лента за LetraTag АВЕЛ на Одлуки, Црните букви на Розова, Сина и Сребрена Металик

DEN 209.28

Достапно е за нарачката

Додадете талент за вашиот етикетирање на напорите со метален изглед.Развиена специјално за популарниот Letra Tag етикета на одлуки.За атрактивни етикети дека застане на тестот на времето, користи вистински DYMO квалитет додаток.Оваа полиестер лента е wipeable, солза-отпорни, долготрајни, и лесно да се вчита и кора.Letra Tag пластични labels доаѓаат во различни бои за додаваат визуелен ефект и лесна комуникација. 3 етикета кертриџ/касети по пакет.Направен во Белгија.DYMO Letra Tag самолепливи Мулти-Цел Етикета Лента, во 1/2-инчен, 13-нога Касета, 3-Пакет на Црните букви на Метален Розова, Сина и Сребрена (1741827).Додадете талент за вашиот етикетирање на напорите со метален изглед.Развиена специјално за популарниот Letra Tag етикета на одлуки.За атрактивни етикети дека застане на тестот на времето, користи вистински DYMO квалитет додаток.Оваа полиестер лента е wipeable, солза-отпорни, долготрајни, и лесно да се вчита и кора.Letra Tag пластични labels доаѓаат во различни бои за додаваат визуелен ефект и лесна комуникација. 3 етикета кертриџ/касети по пакет.Направен во Белгија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.