REDPAI Longline Спортски Градник за Жените Поместена Резервоарот Блузи, за Жени Wirefree Исече Тренингот Блузи Медиум Поддршка
Свеж

REDPAI Longline Спортски Градник за Жените Поместена Резервоарот Блузи, за Жени Wirefree Исече Тренингот Блузи

DEN 479.76

Достапно е за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Препорачливо е да го Рака мие оваа салата резервоарот блузи, за жени градник & Линија Сува или се Постават Рамен да се Исуши.Широк страна панел, заврши на underarm масти и задржете го градите целосно.Pls следете ги нашите ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА во сликата и изберете големина за сит носат пред купување на овој поддршка на спортски градници за жени.Салата блузи, за жени може да се широко се користи во затворен и отворен работа испис како фитнес, јога, сила за обука, дури и работи.V neckline Overlap crisscross back Widen hem Removable pads Thin двојно рамо ремени.Рака Мие Само.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.