FEISEDY Ретро Cateye Сина Светлина Блокирање Очила TR90 Метална Рамка Анти напрегање на очите Eyewear B2618
Свеж

FEISEDY Ретро Cateye Сина Светлина Блокирање Очила TR90 Метална Рамка Анти напрегање на очите Eyewear B2618

DEN 431.76

Достапно е за нарачката

Висок квалитет на рамка : очила рамка е полна со цврстина.Материјал на TR90 може да ја промените големината на рамката, според лицето форма.Тоа не nip лицето и е погоден за повеќето лице форми.Тоа не е само убава и модерен, но исто така и по својата природа тешки и фирма, не е лесно да падне.Анти сина светлина леќа : Користење на сина светлина филтер леќа, тенок и лесен процес, да може ефективно да го блокира штетните сина светлина, направи визуелен комфорт и јасна слика.Моден дизајн : Ретро cateye очила рамка тип, со едноставни линии да се игра со боја на промени, светлината и не гломазна, истакнување на уникатен шарм на модерните жени.FEISEDY Производ Димензии : Леќа Ширина : 60 mm/2.36 во, Леќа Висина : 48 mm/1.89 во Храмот Должина : 135 mm/5.31 во Рамка вкупна Должина : 135 mm/5.31 во Носот Мост : 15 mm/0.59 во.Внимание:Прирачник мерка, може да се 1-2mm грешка.Применливи прилики : на Овие сино светло очила се многу погоден за патување, возење, секојдневно носење, одмор, патување и други прилики.Тоа е, исто така, практичен подарок за семејството, парови и пријатели.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.