Susclude женски Спортски Skorts Pleated Активни Здолништа Шорцеви Работи Тенис и Голф Здолниште Skorts со Џебови
Свеж

Susclude женски Спортски Skorts Pleated Активни Здолништа Шорцеви Работи Тенис и Голф Здолниште Skorts со Џебови

DEN 647.76

Достапно е за нарачката

Полиестер,Spandex.Увезени.Еластична затворање. 【4 Начин Еластичен Материјал】оваа женски спортски skorts здолништа е направен 90% Полиестер и 10% Spandex,тежина за 0.26 кг,лесни,дише,се водат,мека,удобен,влага wicking,пот-wicking,и брзо сушење за вашиот спортски и рекреативни носи. 【Висока Waisted Дизајн】оваа женски спортски здолништа е широк висока waisted со еластична корселе,направи половината обичај се вклопуваат и да нуди максимална флексибилност кога спортуваат. 【Телефони Teniss Здолништа Skorts е направен од надгради 4 начин се водат Материјал,ви обезбеди Максимална Слобода за вашиот спортски активности.како што Teniss,Трчање,Џогирање,Теретана,Фитнес,Вежби и така натаму.Во исто време,Pleated стил со Изграден во Шорцеви,се грижи за вашата Приватност,мода и секси.Телефон и Топката Џеб,ќе се обезбеди олеснување за вашата Спортска Опрема.Susclude Женска Teniss Здолништа Со Телефонот Џебови Лесни Висока Waisted Sprots Работи Салата Атлетик Здолниште Skorts.Еластична Корселе & Висок Wiasted Design With Телефон Џеб и Топката Џеб вграден водат мрежа лагер shorts Pleated Style Lightweight & Влага wicking.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.