Makartt 500pcs Екстра Долг Притиснете на Ноктите Совети, Јасно Stiletto Половина Помине Пумпа Прозорци Совети Долго Форма Природни Половина Покриваат Ноктите Пумпа-Прозорци
Свеж

Makartt 500pcs Екстра Долг Притиснете на Ноктите Совети, Јасно Stiletto Половина Помине Пумпа Прозорци Совети

DEN 239.76

Достапно е за нарачката

MAKARTT Е НОКТИ ARTISTE ПУМПА UPS - Имаат совршен нокти во секое време со нашите јасно акрилик stiletto XXL половина покриваат ноктите совети во собата.ОНА што Е ВКЛУЧЕНА Торба на 500 во 10 Големини Јасно Акрилик Лажни Ноктите.STILETTO ЦЕЛОСНО ПОКРИВАЊЕ на доградба на АКРИЛНИ НОКТИ – Нашите Stiletto Јасно Половина Покриваат Ноктите се таму за вас кога ќе се чувствуваат како прави изјава.Направени со висок квалитет АБС материјал овие долготрајни ноктите се направени за да се врти околу твојот живот до 2-3 недели.Ние сме нумерирани секој ноктите на нивната големина, така што секогаш ќе имате совршено се вклопуваат без погодување.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА – Овие најубаво јасни акрилик ноктите се наменети за вас.Едноставно се применуваат овие половина покриваат ноктите на вашите нокти совети и ќе имате убави stiletto облик ноктите.ВАШИТЕ НОКТИ ЛАБОРАТОРИЈА IN-A-BOX - Makartt се стреми да им обезбедиме на нашите клиенти со козметички производи и алатки кои се вклопуваат само-изразување и убавина од слушање, работа со, и учење од нашата неверојатна клиенти.Овде, во Makartt ние се нашата најголема инспирациите од вас - па со нетрпение очекуваме да на нашите производи кои се скроени за да го она што го сакате.Функција. 500 компјутери помине совети, 10 различни големини, одговара најмногу прсти.Многу силна & издржливи во зависност од она што лепилото што се користи може да трае 2-3 недели.Лесно да се работи со и боја.Изгледа многу природно и магичен по обоен со лак и лепак.Совршена Должина и дебелина.Лесно да се намали секоја форма ви се допаѓа, правењето на вашиот ноктите совети поубаво и модерен.Погоден за нокти салони и DIY помине уметност дома, одличен подарок за мајка, сестра, ќерка, или девојка кои сакаат нокти.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.