Zumba Фитнес Порака Мене Без Ракави V Деколте Резервоарот Врвот
Свеж

Zumba Фитнес Порака Мене Без Ракави V Деколте Резервоарот Врвот

DEN 720.00

Достапно е за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 65% Полиестер, 35% Памук.Увезени.Боја блокиран обврзувачки во вратот и armholes.Удобно burnout материјал со сите-во текот точка на печатење.Потпис Zumba логоа.Истакнете вашите најдобри карактеристики во Порака Мене без Ракави V Деколте, и ги споделите со вашите тешко заработени средства блесне преку неа!Одликувајќи се со уникатен графички печати, овој тенк ќе покажат whatcha workin' со нудејќи ви удобност и покриеност на вашиот омилен tee.Со два мора да се имаат " ем бои за да го дофати, единствениот проблем е да одлучат кој да лажичка до првата (duh, и двете!).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.