Nautilus Hyosung NH 2700T - 3 1/8 x 815' Тешки Термичка Хартија (2 Ролни)
Свеж

Nautilus Hyosung NH 2700T - 3 1/8 x 815' Тешки Термичка Хартија (2 Ролни)

DEN 420.00

Достапно е за нарачката

BPA Free (Не Содржи Bisphenol A).Крајот на Ролна Предупредување Шари.Се тркалаат Ширина : 3 1/8" (80mm).Ролна Должина : 815' (265m). 100% Lint Слободни Хартија.Врвен квалитет на хартија испорача свежи, јасни слики.Секоја Хартија во Ролни има крај на предупредувачки сигнал.Се тркалаат Ширина : 3 1/8 инчи (80mm).Должина : 815 нозе (248mm).Ние го продаде производот, кои се како што е опишано ние не го скрати се тркалаат да се направи поевтин.Над 5 година сликата живот, Термални Ролни Хартија. 100% Lint Слободни Хартија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.