Fellowes Фотографирање 65 x 95 mm 125 Micron Сјајни Laminating Пошта (Пакување од 100)
Свеж

Fellowes Фотографирање 65 x 95 mm 125 Micron Сјајни Laminating Пошта (Пакување од 100)

DEN 347.76

Достапно е за нарачката

Други Големини.Laminating Џебови.Канцеларија На Машински Материјали.Направи вашите документи минатата со Fellowes премиум квалитет laminating пошта.Fellowes пошта се достапни во 80, 100, 125, 175 и 250 Microns за сите нивоа на документ за заштита и се достапни во различни стандарди и примена на специфични големини.Fellowes Clearpath laminator механизам кој обезбедува дека Fellowes laminators се 100% Џем Слободни кога се користи со Fellowes пошта.Fellowes Фати 125 Micron 65x95mm Сјајни ламиниране пошта обезбедува напредната заштита за вашите документи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.