(3 Парчиња) Supershieldz Анти-Отсјај (Мат) Екран Заштитник Наменети за iPad Про 11 инчен (2021/2020/2018) и iPad Воздухот 4 10.9 инчен (4та Генерација)
Свеж

(3 Парчиња) Supershieldz Анти-Отсјај (Мат) Екран Заштитник Наменети за iPad Про 11 инчен (2021/2020/2018) и

DEN 167.76

Достапно е за нарачката

Анти-отсјај (мат) филм конструиран за да се намали сјајот и отпечатоци од прсти.Направен од висок квалитет на Јапонски PET) филм за лесна инсталација и да нема остатоци кога отстранети.Реалниот допир чувствителност за природен чувствуваат дека обезбедува беспрекорна екран на допир за точноста.Го заштитува вашиот екран од дневниот гребнатини, прашина и инциденти.Вклучува 3 еез екран заштитници.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.