Braap Моторни Санки Дуксери И Sweatpants За Девојки И Момчиња Кул Дуксери Џемпер Поставите Деца Блузи
Свеж

Braap Моторни Санки Дуксери И Sweatpants За Девојки И Момчиња Кул Дуксери Џемпер Поставите Деца Блузи

DEN 1005.60

Достапно е за нарачката

100% Полиестер.Drawstring затворање.Ткаенини : употребата на микро еластична ткаенина, се чувствуваат умерена, пот апсорпција, дише, не се намали, pilling и деформација, удобен за носење.Разноврсна верзија добра : наменета за млади луѓе тело форма, верзија на слобода, погодна за секој тело во форма на толпата.Класичен качулка панталоните костум стил е совршен за секојдневна облека.Покаже личност : печатење на моделот на определување на млади личност, погоден за сите видови на модата, класичен но не и модерен.Парична казна изработка таписерии изработка, парична казна игла и конец, уредни линија.Ветер и студ, детали види совршеност.Детали дизајн : Удобно качулка, дигалки со прилагодливи drawstring, може да биде променета.Покриени еластичен појас совршено се вклопува околу половината да го направи да се чувствувате удобно додека вежбате.Многу погодна за одмор, прошетка, плажа, спортови, кои датираат, патување, лето, на пролет, есен, релаксирачки дома, секојдневно носење, погодна за секој спортски активности.Микро еластична ткаенина : тоа се прави на микро еластична ткаенина, со умерена рака чувствуваат, пот апсорпција, вентилација, не е лесно да се намали, pilling и деформација, и удобен за носење.Добро разноврсна верзија : наменети за тинејџери, верзија е лабава и погодна за луѓе на секоја форма.Класичен стил на bodysuit и панталони одговараат е многу погодна за секојдневно носење.Покаже личност : печатени шема покажува младите личност, погоден за сите видови на модни таленти, класичен и безвременски.Изработка : таписерии изработка, парична казна игла и конец, уредни тема.Windproof и ладно доказ, видете на извонредност за детали.Детали дизајн : удобно маскирани, гаќи со прилагодливи drawcord, прилагодлива големина.На опфатени еластична корселе совршено се вклопува во вашиот половината за удобност за време на вежбање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.